В отвір

Обрати серiю:
Фильтр
Pasific Gold
Pasific Gold

Вiд 20361 грн.

Contour
Contour

Вiд 16106 грн.

Doors
Doors

Вiд 6493 грн.

Elbrus
Elbrus

Вiд 11010 грн.

Elbrus Black
Elbrus Black

Вiд 14256 грн.

Elbrus Bronze
Elbrus Bronze

Вiд 21403 грн.

Just
Just

Вiд 11003 грн.

Korsika
Korsika

Вiд 7770 грн.

Korsika Black
Korsika Black

Вiд 9712 грн.

Milar
Milar

Вiд 11481 грн.

Mirage
Mirage

Вiд 7567 грн.

Pasific
Pasific

Вiд 15581 грн.

Pasific Black
Pasific Black

Вiд 17466 грн.

Pasific Bronze
Pasific Bronze

Вiд 24275 грн.

Relax
Relax

Вiд 9577 грн.

Relief
Relief

Вiд 13875 грн.

Slide
Slide

Вiд 13390 грн.

Space
Space

Вiд 14266 грн.

Tenerif
Tenerif

Вiд 8870 грн.

Tenerif Black
Tenerif Black

Вiд 10200 грн.

Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)

Найчастіше габарити ванної кімнати залишають бажати кращого. Щоб не експериментувати з площею кімнати тривалий проміжок часу, слід звернути погляд на реорганізацію кімнати. Першим кроком в цьому стане заміна ванни на душову систему. Сьогодні душові кабіни в отвір є найбільш прийнятним варіантом при організації малогабаритного ванного приміщення.

Замовлення або покупка готової душової кабіни: щокраще?

Практика показує, що більшість покупців схиляється до другого варіанту. Але поміркуйте самі, наскільки це раціонально. По-перше, потрібно підлаштовувати ванну кімнату під готову модель, а не навпаки, як це відбувається у випадку з виробництвом на замовлення. По-друге, якщо купити душову кабіну в отвір від першого-ліпшого виробника, то це створює колосальний ризик в перспективі. Пристосування може протікати, створювати незручності для власника - таким чином, ремонт стане тільки питанням часу.

Andora – виготовлення душових кабін за вимогами клієнта

Наша компанія багато років займається виробництвом високоякісних душових кабін на замовлення. Сучасні технології виробництва дозволяють розраховувати на багаторічну експлуатацію готових конструкцій. У той же час, розцінки на продукцію залишаються досить помірними. Саме тому замовити душові кабіни в отвір може собі дозволити кожен українець, який мріє розумно використовувати незначні розміри ванного приміщення і зробити кімнату більш комфортною для подальшого користування.

Очевидно, що подібна тема вимагає більш детального ознайомлення. Для пошуків розгорнутих відповідей на цікаві питання пропонується зателефонувати за вказаними телефонними номерами, щоб зв'язатися з менеджером. Гарантуємо, що така консультація розкриє душові кабіни в отвір Київ в повному обсязі. Численні клієнти підтверджують, що виготовлені нашими фахівцями душові кабіниві дповідають заявленим європейським стандартам якості і пропонують власникам найширшім ожливості для комфортного прийому водних процедур.

Компанія Andora завждиви будовує співпрацю з клієнтами на індивідуальній основі. Таким чином, коли буде потрібна душова кабіна в отвір замовити її вийде з повною впевненістю в дотриманні клієнтських переваг!