Elbrus Bronze
17430 грн.
Душова кабіна Elbrus Bronze

Душова кабіна Elbrus Bronze

Задайте свої розміри:
- +
- +
- +

Оберіть комплектацію:
17430 грн.
Опис

Сьогодні існує безліч ідей та варіантів оформлення ванної кімнати. Крім класичних моделей інтер`єру все більше набирають популярності модернізовані, сучасні методи, за допомогою яких можна створити унікальний стиль кімнати. Також застосовуються інноваційні технології та предмети, які створюються за їх допомогою, такі як душові кабіни в бронзовуванні ELBRUS – BRONZE. Призначення такої конструкції – це вирішення завдань естетичного та практичного значення. За допомогою такої душової можна створити комфортний простір для проведення водних процедур з мінімальними фінансовими і фізичними витратами. Характерною рисою такого елемента інтер`єру є його універсальність. Підходящу модель можна підібрати під будь-який тип та розмір кімнати. Конструкція виготовляється за індивідуальними вимірами ширини та висоти, за рахунок чого ідеально впишеться у відведене їй місце. Зважаючи на відсутність габаритних каркасів, рам і перемичок, створюється враження легкості, невагомості. Загартоване скло 8 мм. компанії SAINT-GOBAIN GLASS використовується при виготовленні душової, має високу протиударну міцність, термостійкі характеристики, які дозволяють в повній безпеці користуватися сантехнікою навіть найменшим членам сім`ї.

Бронзові душові кабіни ELBRUS – BRONZE чудово впораються із завданням раціонального розподілу простору ванної кімнати, а також виконають свою початкову функцію:

-позначення меж зони для водних процедур;

-захист приміщення та меблів ванної кімнати від вологи, бризок води;

-Створення особистого простору, що дозволяє приховати приймає душ людини від сторонніх очей.

Завдяки високій функціональності душової кабіни ELBRUS – BRONZE, її можна використовувати не тільки в малогабаритних квартирних санвузлах, а й у просторих ванних приміщеннях приватного будинку.