Піддони для душ

Фильтр

У даній категорії немає товарів. Продовжити

Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)

Купити піддон для душа хорошої якості не менше важливо, ніж вибір самої душової кабіни.  Сантехніка може бути самою новомодної і стильною, але якщо при цьому, піддон для неї підібраний не правильно, тоді всі зусилля з облаштування комфортного душовою, будуть марні.  Головна функція такого пристрою - це збір і відведення води.  На ньому тримається вага людини, а в деяких моделях і вся конструкція душової.  Тому піддон повинен бути міцним і надійним.

 

Як вибрати піддон для душа

При плануванні установки у себе в будинку душовою, слід обміркувати всі критерії майбутнього піддону.  Адже сьогодні моделей, такого елемента душовою, велика різноманітність.  Вони різні за формою, розмірами і матеріалом.

 

 

Матеріали для душових піддонів

 

 

Доцільно почати вибирати піддон для душової саме по характеристиках матеріалу.  Серед сучасних дизайнів душових, все частіше використовується піддони з штучного каменю, який містить кварцовий пісок.  У його складі більше 90% самого міцного природного мінералу - кварцу, решта це нешкідливі пігменти і смоли.  Такий матеріал неймовірно міцний, стійкий до подряпин, відколів і впливу хімії засобів для чищення.  Він так само, володіє звукопоглинальними властивостями, так що шум від струменів води не буде створювати дискомфорт.  Якість такого виробу не залишає сумнівів.

 

Ще одним популярним видом матеріалу для піддонів є литий мармур.  Він виготовляється з натуральної гранітної крихти, що забезпечує його високу міцність і протиударна стійкість.  Такий матеріал добре поглинає шум, володіє теплою поверхнею, на відміну від акрилу.  Він не вимагає особливого догляду і легко піддається ремонту в разі пошкодження.

 

Піддони з кварцу і мармуру різних розмірів представлені на сторінках інтернет - магазину «Андора».  З такою основою звичайнісінька душова кабіна придбає солідний, престижний зовнішній вигляд.

 

Основні критерії вибору піддонів для душової кабіни

Вибираючи піддон для душової, слід звернути увагу на такі моменти:

 

 - монтаж.  Встановлюючи душ у ванну, необхідно враховувати форму і конфігурацію зони для водних процедур, піддон повинен їм відповідати;

 

 - габарити піддону для душової кабіни.  Як показує статистика, найпопулярнішими є розміри основи для душа 90х90 см. Але перш за все, слід враховувати, що малогабаритні піддони підійдуть не кожній людині.  У душовій має бути достатньо простору для комфортного проведення водних процедур.

 

Підбираючи піддон за розміром, необхідно враховувати, що він повинен відповідати параметрам душової кабіни і гармонійно вписуватися в обстановку ванної кімнати.  Акуратні піддони, представлені на сайті «Андора», мають практичністю за рахунок відсутності високих бортів і ступенів, вони надзвичайно зручні для літніх людей і дітей.