Розсувні двері для душу

Обрати серiю:
Фильтр
Pasific Gold
Pasific Gold

Вiд 19696 грн.

Line Black
Line Black

Вiд 16922 грн.

Line
Line

Вiд 19498 грн.

Dream
Dream

Вiд 18152 грн.

Estrato
Estrato

Вiд 26380 грн.

Estrato Black
Estrato Black

Вiд 27099 грн.

Flox
Flox

Вiд 12336 грн.

Line Bronze
Line Bronze

Вiд 22474 грн.

Line Gold
Line Gold

Вiд 19544 грн.

Pasific
Pasific

Вiд 15581 грн.

Pasific Black
Pasific Black

Вiд 17128 грн.

Pasific Bronze
Pasific Bronze

Вiд 22651 грн.

Slide
Slide

Вiд 13390 грн.

Warda
Warda

Вiд 24902 грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Естетика такого матеріалу, як скло, широко використовується в сучасному дизайні інтер'єру. Ванна кімната – одне із приміщень, де розсувні скляні двері стануть не лише гарним, а й практичним елементом. Вони легко відокремлять «мокру» частину кімнати від «сухої», запобігають попаданню душових бризків на кахель, стіни, суттєво заощадять займаний простір. Сьогодні цей виріб може бути частиною скляного боксу або окремою самостійною деталлю, що виготовляється на замовлення. Також двері для душу розсувні ефектно перетворюють інтер'єр, роблять його невагомим, легким, оригінальним. Усі наші душові двері від українського виробника

Коли краще використовувати двері для душу?

Власники малогабаритних квартир змушені максимально заощаджувати простір, щоб розмістити у приміщенні всі необхідні конструкції. Навіть великі квартири не завжди можуть похвалитися просторими ванними, тому придбати душові розсувні двері Київ знайде більш ніж доцільним у всіх випадках.

Розсувна система має такі переваги:

  • Можливість експлуатації у крихітних приміщеннях – відкриття дверей не потребує додаткового місця.
  • Ефективний захист зовнішнього простору кімнати від попадання вологи – стулки щільно прилягають одна до одної.
  • Простота конструкції – розсувні скляні двері для душу зроблені надійно, що унеможливлює механічні пошкодження, поломки системи.
  • Доступна ціна – порівняно з іншими конструкціями.
  • Величезний асортимент дизайнів, форм, розмірів, декору, техніки оформлення.

Конструкція розсувних дверей складається з однієї або кількох стулок.Їхня кількість, ширина, залежать від розмірів отвору, ніші. Для вузького простору доцільно купити душові розсувні двері з однією стулкою, що від'їжджає вправо або вліво. Кутовий бокс відмінно виглядає як із двома, так і з одним полотном.

Вільне рух стулок по напрямним круглого чи прямокутного перерізу забезпечується рахунок роликової системи з металу з антикорозійним покриттям чи пластика. Вирішивши купити скляні двері для душу розсувного типу, можна не перейматися герметичністю конструкції. Закриті стулки фіксуються магнітом. Саме він забезпечує щільне прилягання рухомого елемента до каркаса боксу (одна стулка) або другого рухомого елемента (дві стулки). Додаткову герметизацію забезпечують герметики, ущільнювачі силіконові.

Розсувні двері для душу на замовлення з компанією Andora

Шукайте, де купити душові розсувні двері – Київ готовий запропонувати безліч варіантів. Надійну співпрацю та якісну продукцію пропонує компанія Andora, в арсеналі якої є безліч виробів різних типів, форматів, характеристик.

Скляні стулки – чудова можливість створити оригінальний дизайн та комфортну обстановку для прийняття водних процедур. Вигідно купити розсувні двері для душу означає швидко оформити ванну кімнату в кращому стилі! Замовляйте прозорі полотна для невеликого приміщення або матовані – щоб зберегти інтимність процедури прийняття душу. Також можна прикрасити поверхню виробу піскоструминними малюнками, художнім розписом, оригінальною фурнітурою.Сьогодні все більше людей вважають за краще купити двері для душу в Україні за індивідуальним замовленням. Це чудова можливість створити житло мрії, де кожен член сім'ї почуватиметься максимально комфортно, безпечно, вільно. Компанія Andora пропонує широкий асортимент виробів із загартованого скла, забезпечених бездоганною фурнітурою. Довірте розсувні двері для душу нашому виробництву – отримайте міцні, надійні, довговічні та елегантні вироби від провідного бренду.