Розсувні двері для душу

Обрати серiю:
Фильтр
Pasific Gold
Pasific Gold

Вiд 19696 грн.

Line Black
Line Black

Вiд 16922 грн.

Line
Line

Вiд 19498 грн.

Dream
Dream

Вiд 18152 грн.

Estrato
Estrato

Вiд 26380 грн.

Estrato Black
Estrato Black

Вiд 27099 грн.

Flox
Flox

Вiд 12336 грн.

Line Bronze
Line Bronze

Вiд 22474 грн.

Line Gold
Line Gold

Вiд 19544 грн.

Pasific
Pasific

Вiд 15581 грн.

Pasific Black
Pasific Black

Вiд 17128 грн.

Pasific Bronze
Pasific Bronze

Вiд 22651 грн.

Slide
Slide

Вiд 13390 грн.

Warda
Warda

Вiд 24902 грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Серед найбільш популярних матеріалів для формування вишуканого та оригінального інтер'єру числиться скло. При належному креативному підході, зі скла вдасться зробити масу феноменальних прикрас, включаючи корисні предмети, елементи меблів і декоративні речі. Говорячи про ванну кімнату, то слід звернути увагу на розсувні двері зі скла, які для багатьох європейських сімей стали загальноприйнятою нормою. Інтернет магазин Andora робить подібну технологію максимально доступною для українців, тому саме час купити розсувні двері для душу прямо зараз!

Користь використання розсувних дверей для душа

Призначення таких дверей полягає в фізичної огорожі душової кабіни від іншої частини ванної кімнати, завдяки чому зайві бризки і краплі не потраплять на стіни, меблі і кахель. Візуальну огорожу також не можна списувати з рахунків, оскільки в умовах малогабаритних ванних кімнат доводиться використовувати кожну доступну можливість, щоб створити комфорт, затишок і зовнішню красу оточення. Цікаво, що розсувні двері для душа Київ можуть використовуватися не тільки в якості важливої деталі для душового боксу, але також як самостійне пристосування, яке виготовляється на замовлення.

Переваги розсувних дверей зі скла:

  1. Компактні розміри дозволяють розмістити скляні двері навіть в самій маленькій ванній кімнаті. Для функціонування дверей не потрібно виділяти додаткового простору.
  2. Комплексний захист предметів інтер'єру і меблів ванної кімнати від бризок і крапель.
  3. За практичність в користуванні і довговічність вже хочеться купити розсувні душові двері, адже вся конструкція зроблена досить надійно та якісно, а експлуатація не створює жодних проблем навіть після багаторічного періоду.
  4. Порівнюючи з іншими пристосуваннями, скляні розсувні двері пропонуються за більш демократичними розцінками.

Andora - високоякісні розсувні двері зі скла

Наша компанія виготовляє оригінальні розсувні душові двері Київ в точній відповідності з уподобаннями клієнтів. Для замовлення досить проконсультуватися з менеджером, залишити заявку на замовлення цікавих різновидів розсувних дверей, а після цього фахівці почнуть роботу. Зверніть увагу на наведені контактні телефони, щоб негайно отримати розгорнуту відповідь на потрібні питання.

Продукція компанії Andora користується величезним попитом серед українців, оскільки багато хто вже встиг переконатися в найвищій якості розсувних дверей зі скла і лояльних розцінки на них. Поспішайте замовити розсувні двері для душу, щоб вже зовсім скоро отримати в своє розпорядження корисний предмет для ванної кімнати!