Slide
13390 грн.
Душова кабіна Slide

Душова кабіна Slide

Задайте свої розміри:
- +
- +

Оберіть комплектацію:
13390 грн.
Опис

Під час планування квартири виникає серйозне питання. Що вибрати: ванну чи замовити душову кабіну Slide, що більше підійде під цю кімнату? Багато хто поєднує ці два задоволення. Інші воліють виключно душові кабіни. Саме цей вид сантехніки сьогодні найбільш популярний.

Що повинен враховувати клієнт при виборі обладнання:

 • Розміри приміщення
 • Рівень безпеки
 • Простоту експлуатації
 • Стінки не повинні грітися
 • Бути міцними
 • Герметичними

Різновиди

Наша душова кабіна Slide купити відноситься до відкритого типу. Її особливість – відсутність закритої стелі. Головна перевага відкритого душу – це встановлення прямо на підлогу. Другий тип – закриті кабіни. Утворять окремий простір. Їх називають душовими боксами. Вони оснащені безліччю функцій, що й виділяє їхню відмінність від інших.

Що може бути у комплекті?

Зазвичай, Slide душова кабіна включає комплект з піддону, стінок і дверей. Для їхнього виробництва використовують сталь, кераміку, акрил або чавунне покриття. Останнє – довше зберігають тепло, тихіші під час потрапляння води. Для виготовлення кабін застосовують загартоване скло з товщиною 8 мм. Для складання - точкові кріплення, силіконові ущільнювачі, завдяки чому дизайн скляної душової кабіни не псується.

Скло може бути глянсовим або матовим, з оригінальним декором, надійною фурнітурою.

Типи дверей

Двері для душу розсувні або розстібний Slide. Розсувні складаються з 2-х – 4х стулок.Герметичні, прості у використанні, не потребують додаткового простору під час відкриття.

Де купити?

Інтернет-магазин «Andora» - облаштуємо вашу ванну кімнату. Ми пропонуємо купити душову кабіну Slide за приємною ціною. Створенням скляних боксів займаємося вже не перший рік, пропонує своїм клієнтам вироби з різноманітним дизайном. Вони ідеально підійдуть під дизайн і максимально зручні під час користування.

Чому ми?

 1. Ви зможете зробити індивідуальне замовлення.
 2. Розширіть простір.
 3. Забудете про вогкість і бризки.
 4. Заощаджуйте кошти.
 5. Не думатимете про складний догляд.

При виборі душової кабіни враховуйте розміри ванної кімнати та власний бюджет, який Ви витратите на сантехніку.