Relief
13875 грн.
Душова кабіна Relief
Завантажити інструкцію
Безкоштовна доставка

Душова кабіна Relief

Задайте свої розміри:
- +
- +
- +

Оберіть комплектацію:
13875 грн.
Опис


Настійно рекомендуємо купити душову кабіну Relief, оскільки дана модель пропонує власнику достатню кількість функцій для комфортного прийому душа. З огляду на те, яка ціна встановлена на даний душовою бокс, слід поквапитися з ухваленням рішення. А все тому, що бажаючих придбати його стає все більше!

Чим вирізняється душова кабіна Relief?

Матеріалом був обраний загартоване скло. Воно досить міцне, щоб витримувати механічні пошкодження протягом багатьох років експлуатації. Діаметр скла становить 8 мм. Вся конструкція складається з трьох частин. Це дві нерухомі стінки і двері. В якості додаткових пристосувань використовується високоякісна фурнітура, яку створювали з нержавіючої сталі.

Душова система встановлюється або в нішу, або в отвір. Зовнішній вигляд гідробоксу приємно радує око, тому можна вишуканого прикрасити ванну кімнату, не надто турбуючись щодо сумісності з різними стилями інтер'єру. Якщо потрібна надійна душова кабіна Relief купити найкраще на нашому інтернет сайті.

Andora - вигідні покупки душових кабін Relief

При необхідності уточнити важливу інформацію, скористайтеся зазначеними контактним даними. Менеджер детально опише гидробокс, проконсультує щодо подальшої співпраці та відповість на питання, що цікавлять. Люди, які встигли замовити душову кабіну Relief, відгукуються про неї тільки позитивно!