Modena Black
15171 грн.
Душова кабіна Modena

Душова кабіна Modena

Задайте свої розміри:
-+
-+
-+
-+

Оберіть комплектацію:
15171 грн.
Опис

Вашій увазі пропонується душова кабіна Modena купити її можна в будь-який час на нашому сайті. Дана модель характерна прямокутними формами, а також можливістю монтажу на спеціальний піддон або на підлогу з уже встановленим трапом для зливу.

Конструкція складається з декількох частин: рухлива двері і дві нерухомі стінки. Для виробництва подібної душової кабіни застосовувалися високоякісні матеріали, що гарантує загальну надійність всієї конструкції протягом багатьох років експлуатації. Наші фахівці здатні виготовити подібні душові кабіни на замовлення, завдяки чому кожен клієнт зможе отримати можливість без особливих проблем розмістити їх у ванній кімнаті.

Компанія Andora - оригінальні душові кабіни за найкращими цінами

Поспішайте купити душову кабіну Aspen , поки розцінки залишаються досить прийнятними. Для отримання розгорнутих відповідей на цікаві питання не забудьте проконсультуватися з менеджером, скориставшись телефонними номерами. Ви дізнаєтеся про технічні характеристики, поточні розцінки, особливості доставки і масу цікавих подробиць подальшої співпраці з нами. Після цього замовити душову кабіну Modena захочеться ще сильніше!