Palace
16072 грн.
Душова кабіна Palace
Завантажити інструкцію
Безкоштовна доставка

Душова кабіна Palace

Задайте свої розміри:
- +
- +
- +
- +
- +
- +

Оберіть комплектацію:
16072 грн.
Опис


Представлена Palace душова кабіна характерна п'ятикутними формами, що помітно виділяє її з величезного числа інших моделей. Таке конструкторське рішення дозволяє ще більш раціонально використовувати вільне місце всередині ванного приміщення. З огляду на те, що практично у більшості українців ванна кімната не така велика, як хотілося б, дана душова модель підійде як не можна краще!

Якщо Вашим фаворитом стане душова кабіна Palace купити її без особливого клопоту вийде на просторах нашого інтернет ресурсу. Компанія Andora власноруч виготовляє душові кабіни, враховуючи побажання своїх клієнтів. Застосовуючи на практиці новітні розробки європейських фахівців, готові кабіни для душу здатні приємно здивувати ступенем міцності і надійності.

Дізнайтеся більше щодо душових кабін від менеджера

Найпростіший спосіб отримати додаткову інформацію - зателефонувати нашому менеджеру, скориставшись телефонними номерами. Як тільки Ви дізнаєтеся важливих технічних деталей, розцінок і способів отримання товару, відразу зможете замовити душову кабіну Palace , не змушуючи себе повторно звертатися до менеджера.