Viva Black
16377 грн.
Душова кабіна Viva Black

Душова кабіна Viva Black

Задайте свої розміри:
-+
-+
-+
-+

Оберіть комплектацію:
16377 грн.
Опис

Чудова душова кабіна з чорним профілем Viva Black стане чудовим рішенням для будь-якої ванної кімнати. Вона є кабіною з розсувними дверима. Така конструкція заощаджує метри кімнати, які займає душова і залишить простір для необхідних меблів або прикраси елементами декору. Ширина та висота стінок душової кабіни виконуються на замовлення за бажанням покупця. Скло може бути кольоровим (діамант, бронза, графіт) прозорим, а також є можливість прикрасити скло матуванням. Чорна душова фурнітура, підкреслить її індивідуальність і стиль.

Душова кабіна у чорному кольорі підійде не лише для маленьких кімнат. Вона стане чудовим елементом інтер`єру у великих приміщеннях. Суворий, але водночас витончений та елегантний стиль таких душових буде вигідно виглядати у ванній оформленій у стилі ганьби – тек, -лофт, сканді. Крім цього, будь-яка класична кімната набуде стильного і сучасного вигляду без особливих зусиль.

До чорного кольору завжди буде ідеальною парою білий або будь-які світлі відтінки. Такий дует не вимагає будь-яких доповнень, достатньо буде декількох помітних елементів декору, щоб ванна кімната виглядала цікаво і оригінально.

Душова кабіна з чорним профілем Viva Black свіжо виглядатиме на тлі принта в одній кольоровій гамі. Щоб такий малюнок виглядав ефектніше, краще розділити його на дві частини кольоровими однотонними блоками.

Чорний колір завжди був і залишається незмінною класикою. Минають роки, а він не виходить із моди. Душова кабіна в таких кольорах завжди залишиться в тренді, гармонійно поєднуватиметься з будь-якими меблями та інтер`єром. Хорошим доповненням до таких душових буде декор, що імітує природні матеріали: камінь і дерево. Нові віяння моди пропагують темні не яскраві кольори, які водночас створюють комфортну і лаконічну атмосферу.