Aura
9142 грн.
Душова кабіна Aura
Завантажити інструкцію
Безкоштовна доставка

Душова кабіна Aura

Задайте свої розміри:
- +
- +
- +
- +

Оберіть комплектацію:
9142 грн.
Опис


Пропонуємо купити душову перегородку Aura, яка помітно виділяється в візуальному плані. Пристосування включає в себе максимум скла, тому воно залишається прозорою, легко вписуючись в існуючий стиль інтер'єру. Крім цього, воно позбавлено додаткової фурнітури, тому установка буде максимально швидкої і спрощеною.

Особливості душовою перегородки Aura:

Посилене загартоване скло, діаметром в 8 мм. Даний матеріал пропонує підвищену міцність, тому можна не боятися випадково пошкодити виріб в процесі експлуатації.

Конструкція включає в себе дві нерухомі стінки без дверей. Таким чином, вхід залишається вільним.

Чому вигідно купувати душову перегородку Aura у нас?

Зацікавлені покупці можуть замовити душову перегородку Aura у нас за найбільш вигідними розцінками, оскільки ми власноруч виробляємо дану продукцію. Використовуючи сучасні матеріали високої якості, готові душові перегородки легко прослужать не менше, ніж фіксується в гарантійних зобов'язаннях.

Наші менеджери оперативно нададуть більше інформації щодо цікавої продукції. Для цього достатньо зателефонувати за наведеними номерами. Як тільки Вам стане зрозуміло, наскільки вигідна душова перегородка Aura купити її вийде без зволікання!