Як гидроизолировать душову кабіну

Як гидроизолировать душову кабіну

Опубліковано: 25.06.2020 Переглядів: 1966
  1. Рулонний. Класичний метод купірування вологи, коли душова зона гідроізоляція вже недієздатна. Використовуються рулонні матеріали, виготовлені з полімерізірованного бітуму, скловолокна. Передбачені наступні види - спрямовані (клеяться на обрану поверхню, використовуючи газовий пальник), самоклеючі (кладуться на передбачену клейову поверхню). Головна особливість - дешевизна. Явний недолік - помірний термін служби.
  2. Проникаюча. Якщо не знаєте, як гидроизолировать душову кабіну найкраще, тоді зверніть увагу на даний спосіб. Матеріалом служить кварцовий пісок з додаванням портландцементу і додаткових хімічних інгредієнтів. Як тільки речовина контактує з вологою, починається хімічна реакція, породжуючи спеціальні кристалічні сполуки. Вони відрізняються високою герметичністю і не розчиняються. Головне, це те, що процес не зупиняється, ледь розпочавшись. Результати зберігаються навіть через багато років, а можливі сліди тріщин поступово усуваються.
  3. Обмазочная. Є ідейним продовжувачем рулонної гідроізоляції. Використовуються мастики з бітуму. Вони можуть називатися «рідкої гумою». Як результат, підвищена еластичність, вражаюча довговічність, чудова адгезія.
  4. Полімерно-цементна. Це сухі суміші, що застосовуються для штукатурки стін, укладання теплих підлог. Не вимагають стяжки, пропонують хорошу еластичність.

Не затягуйте з гідроізоляцією душової кабіни!

Пам'ятайте, що завжди краще усувати проблему, коли вона знаходиться на початковій стадії. Зробіть все, щоб гідроізоляція зони душової кабіни була здійснена за все один раз, але якісно, ​​надійно. Якщо для цього завдання будуть потрібні досвідчені майстри, краще сплатити їх послуги, ніж страждати від раптово порушив бар'єру, раніше захищає від вологи душовою бокс.