Вибір душової кабіни

Вибір душової кабіни

Опубліковано: 01.11.2020 Переглядів: 802

Однак перш, ніж робити покупку, пропонуємо дізнатися правила вибору душових кабін, якщо не хочете помилитися. Вони не такі складні і їх не так багато, тому на огляд піде всього кілька хвилин.


Обираємо душові кабіни правильно

Визначтеся з тим, так чи важливий піддон для душової кабіни. Деякі відмовляються від нього, однак далі стикаються з цілою низкою проблем, починаючи обладнанням спеціального підлоги всередині душової кабіни, закінчуючи забезпеченням гарної гідроізоляції. Чи збираєтеся встановлювати гидробокс власноруч, але не знаєте, як підібрати скляну кабіну в душ? Тоді вибирайте моделі з міні-ванною, щоб без особливих проблем здійснити монтаж конструкції, використовуючи мінімальний перелік інструментів.

Матеріали піддона:

  1. Чавун. Міцний матеріал, але характерний наступним недоліком - довго нагрівається.
  2. Сталь. Довговічний матеріал, хоча від нього виходить багато шуму.
  3. Акрил. Доступний матеріал за ціною, що пропонує спрощений монтаж і непоганий зовнішній вигляд піддону.
  4. Штучний мрамор. Чудові показники міцності, без шуму, зате коштує недешево.

Пам'ятайте, коли буде потрібно душова кабіна як вибрати Ви не будете знати, тоді слід додатково звернути увагу на спосіб відкриття дверей. Передбачені наступні модифікації: орні або шарнірні, розсувні, складні (книжки). Матеріалами служать: полістирол (найдешевший, менш привабливий зовні), загартоване скло або триплекс (міцний, довговічний, дорогий матеріал), оргскло (баланс між двома різновидами + слабкість до подряпин).

Поради фахівців при виборі душових кабін

Безумовно, не буде зайвим звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, прекрасно розбирається в сучасних видах душових боксів. В рамках консультації вдасться визначити кілька моделей, що ідеально підходять під Ваші переваги, а далі залишиться зробити вибір на користь найбільш гідного лідера. Тепер, коли Ви знаєте, як вибрати душову кабіну, можете приступати до вивчення товарного ряду нашого інтернет магазину Andora!